Menu
Haberler
Anasayfa > Haberler

0232 977 77 22

BİZ SİZİ ARAYALIM

Satışlar 48 Saatte %95 Oranında Bitti


Doğru lokasyonda doğru projeler üretmek için çalıştıklarını belirten Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, MyWay 202 Bornova'nın satışını 48 saat gibi rekor bir sürede % 95 oranında tamamladıklarını söyledi.

DEVAMI

Alsancak'ın En Gözdesi Olacak


Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Myway Alsancak Deluxe ile İzmir için büyük önem taşıyan Alsancak'a yakışır bir projeye imza atacaklarını söyledi

DEVAMI

Gözde Grubu’ndan Alsancak’a 3 Proje


Sağlık ve inşat alanındaki yatırımlarıyla tanınan Gözde Grubu, Alsancak’ta aynı anda 3 projeyi yaşama geçirmeye hazırlanıyor.

DEVAMI

Myway Wins Blue'da Yapay Deniz Var....


Gözde Grubu'nun Çiğli'de yapımına başladığı MyWay Wins Blue, hem mimari yapısı, hem de projenin yüzde 70'ini kaplayan yeşil alan ve yapay deniziyle sıradışı bir proje özelliği taşıyor. Şu anda ön talep toplama aşamasında olduklarını söyleyen Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, projenin sıkışık kent hayatına bir alternatif olacağını ve bölgeye değer katacağını söyledi. MyWay Wins Blue'nun, otobanın yanındaki konumuyla, ulaşım anlamında da avantaja sahip olduğunu söyleyen Kalı, “Bölge lokasyon olarak İzmir'in en hızlı değerlenecek noktası. Mavişehir bölgesinde yeni arsa üretilemiyor. Kent, Menemen yönüne doğru büyüyor. Projemiz hem yatırımcılar, hem de o bölgede çalışanlar tarafından oturmak için tercih ediliyor. MyWay Wins Blue'da, 5 bin metrekare ağaçlandırma yapılacak. 5 bin metrekarelik de yapay deniz inşa edilecek. Nefes alan bir proje olacak. Toplam 830 konut planlıyoruz” diye konuştu.

DEVAMI

Gözde Grubu'ndan Yeni Proje: Myway Terrace


 İzmir'in yeni cazibe merkezi olacak lokasyonlarda sıradışı projeler gerçekleştirecek.  Yeni markaları MyWay'in ilk projesi olan MyWayFest ile adım attıklarını kaydeden Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, ilk günden yoğun ilgi gören bu projenin ardından bir ay sonra da Evka 3'te MyWay Terrace projesine başladıklarını açıkladı.

DEVAMI

Gözde Grubu'ndan Dört Dörtlük Projeler


İzmir'in farklı lokasyonlarındaki konut yatırımlarını sürdüren Gözde Grubu, MyWay Fest, MyWay Terrace, MyWay Yıldız ve MyWay Deluxe projeleriyle, tüketiciye zengin bir gayrimenkul yelpazesi sunuyor. Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr Kenan Kalı, İzmir'de MyWay Fest, Evka 3'te MyWay Terrace, Buca'da MyWay Yıldız ve Alsancakta MyWay Deluxe projeleriyle, değişik gelir ve ihtiyaç gruplarına yönelik konutlar sunduklarını söyledi. Konutların 2017 yılı sonuna kadar tamamlanacağını kaydeden Kalı, “135 konuttan oluşan MyWay Fest projesi % 60 oranında tamamlandı. 20 özel konuttan oluşan MyWay Terrace ile farklı bir konsepte imza atıyoruz. Hazırlık aşaması devam eden MyWay Yıldız etabı ve Alsancak'ta üst segmente yönelik planladığımız MyWay Deluxe ile de farkımızı ortaya koyacağız. Gürel Residence'ın yanında inşa edeceğimiz MyWay Deluxe, 8 katlı ve toplam 111 adet studio daire, 1 + 1, 2 + 1 ve 2 + 1 loft dairelerle, ofislerden oluşacak. Projede mağaza ve cafeler de yer alacak” diye konuştu.

DEVAMI

36 Aya Kadar Sifir Fai̇z...


MyWay Fest’i görmeye gelen yatırımcılar arasında faizlerin düşmesini bekleyen ciddi bir yatırımcı grubun bulunduğunu fark ettiklerini ifade eden Kalı, bu yatırımcılar için de banka faizlerini devre dışı bırakan imkân yarattıklarını açıkladı. Yatırımcılarına 36 aya kadar sıfır faizle konut alma imkanı sağladıklarını belirten Op. Dr. Kenan Kalı şunları söyledi: “MyWay Fest’i çok beğenen ve projede yer almak isteyen bir grup yatırımcının yüksek kredi faizlerinden dolayı tereddütte olduklarını gördük. Hem projeyi kaçırmamak istiyorlardı hem de geç kaldıkları takdirde almak istedikleri konutun fiyatının daha da yükseleceğini biliyorlardı. Biz de kendilerine bankaya gidip kredi çekmelerine gerek kalmadan, 36 aya kadar sıfır faizle konut sahibi olmalarının önünü açtık. Böylece hem istedikleri konuta konutların fiyatları artmadan daha makul fiyata sahip olabilme imkanı, hem de yüksek faiz ödememe imkanı doğdu.''

DEVAMI

İzmir’in Yeni


MyWay Terrace ile bir konut projesinden çok farklı bir proje ortaya koyduklarına dikkat çeken Kalı, “Süprizlerle dolu bir proje sunuyoruz. Evin dışında bir odası daha olan bir proje. 3+1 eviniz var, ancak evinizin dışında bir odanız daha mevcut. Yani 3 + 1 + 1 ya da 4 + 1 + 1 gibi. Atölye, müzik odası ya da çalışma odası, isterseniz yatak odası olarak da kullanabileceğiniz bir odanız daha mevcut. 20 konut için hem açık, hem kapalı yüzme havuzu, saunası, Türk hamamı, buhar odası olan sosyal donatıları bulunan bir proje hazırladık. Yaşama değer veren, seçkin bir hayat isteyen 20 aileye hizmet verecek bir proje. Kapalı otoparkı, 7 / 24 tam güvenliği bulunan ve giderlerin ortak paylaşıldığı bir proje. Bu yüzden de tek başına çok pahalıya mal olan giderler, yaşayanlara çok daha ucuza yansıyacak” ifadesini kullandı.

DEVAMI
İLETİŞİM
MyWAY
E-POSTA
satis@myway.com.tr
ADRES
Kazım Dirik Mah.372/13. Sok. No:13 35050
Bornova /İZMİR