Menu

0232 977 77 22

BİZ SİZİ ARAYALIM

Gözde Grubu’ndan Alsancak’a 3 proje


Alsancak’ın kendileri için çok önemli bir bölge olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, projelerin aynı anda yürütüleceğini söyledi.

Kalı, MyWay Alsancak Deluxe projesinin ardından, satın aldıkları Ege Sağlık Hastanesi’nin yenilenmesi ve TRT arazisinde yapacakları AVM ve rezidansla, bir nitelikli konut ve sağlık yatırımına daha imza atacaklarını vurguladı. Ege Sağlık Hastanesi ile TRT arazisini tek proje gibi düşündüklerini kaydeden Kenan Kalı, “Toplamda 20 bin metrekarelik alan söz konusu. Karşısında hastane yer alacak, bünyesinde ise avlu ve sokakları olan bir alışveriş merkezi olacak. Son derece şık mağaza ve kafelerin hizmet vereceği ticari alan da bulunacak. TRT arazisinde yıkım işleri bitti, zemin güçlendirme çalışmaları yapılıyor. 8 katlı olacak. Projede 140 büyük rezidans yapılacak ve 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alacak” diye konuştu.

İZMİR’İN ANITI
Ege Sağlık Hastanesi’nin İzmir’in simgelerinden biri olduğuna değinen Kalı, şöyle anlattı;
“Ege Sağlık, İzmir için önemli bir marka ve insanlar için önemli hatıraları var. Burasını İzmir’in bir anıtı olarak düşünüyoruz. Ege Sağlık Hastanesi’ni yıl başında hizmete açmayı planlıyoruz. Hastanede kısmi SGK anlaşması olacak. Onun dışında özel sigortayla birlikte VIP hastane hizmeti vereceğiz. Hastane, 15 bin metrekare kapalı alana sahip ve içinde tüm branşlar olacak. Bölge için önemli bir ihtiyacı karşılayacak.”
Gözde Grubu’nun gittiği bölgelere hareket getirdiğini söyleyen Op. Dr. Kenan Kalı, İzmir’de yapmaya başladıkları 11 projeyle kente 3 milyar liralık yatırım yapıldığına dikkat çekti, sağlık ve inşaat sektöründeki yatırımlarını sürdüreceklerini kaydetti.

BİZ SİZE ULAŞALIM


İLETİŞİM
MyWAY
E-POSTA
satis@myway.com.tr
ADRES
Kazım Dirik Mah.372/13. Sok. No:13 35050
Bornova /İZMİR