Menu

0232 977 77 22

BİZ SİZİ ARAYALIM

Gözde Grubu'ndan Yeni Proje: MyWay Terrace


 MyWay'den 2016'da Gözde Projeler

Lokasyonlar mükemmel - Projeler Tek

Gözde Grubu 2016 yılında da, İzmir'in yeni cazibe merkezi olacak lokasyonlarda sıradışı projeler gerçekleştirecek.

2016 yılına, yeni markaları MyWay'in ilk projesi olan MyWayFest ile adım attıklarını kaydeden Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, ilk günden yoğun ilgi gören bu projenin ardından bir ay sonra da Evka 3'te MyWay Terrace projesine başlayacaklarını açıkladı.

2016 projelerinin tamamında temalarının lokasyon olduğunu dile getiren Kalı, “Her bir projemizin lokasyonunun özelliği var. MyWay Fest projemiz metroya, Ege Üniversitesi'ne, Yaşar Üniversitesi'ne, otoyola, hastaneye sadece 1 dakika uzaklıkta. Bir ay sonra Evka 3'de başlayacağımız Terrace projemiz de lokasyon olarak harika bir konumda. İzmirliler'e en iyi lokasyonlarda en güzel projeleri sunmayı hedefliyoruz” dedi.

MyWay Terrace projesiyle Evka 3'de 20 vip konut üreteceklerini kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, “Teras projemizin satışlarını 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlayacağız. Rezervasyonlarımız yapıldı. Sadece Evka 3 içinde pazarlasak bile bu projemiz bir ay içinde bitecek. Çünkü Bornova ve Evka 3'de yaşayanlar, zeminin gücünü, havanın temizliğini, sürekli prim yapan bir bölge olduğunu zaten biliyor. Bölgede kiracı olanların ev sahibi olmak isteyeceği ya da 10 - 12 yıldır bölgede ev sahibi olanların evlerini daha modern bir evle değiştirmek isteyeceği bir projeyle karşılarına çıkıyoruz” diye konuştu. 

SÜRPRİZLERLE DOLU...

MyWay Terrace ile bir konut projesinden çok farklı bir proje ortaya koyduklarına dikkat çeken Kalı, “Süprizlerle dolu bir proje sunuyoruz. Evin dışında bir odası daha olan bir proje.  3+1 eviniz var, ancak evinizin dışında bir odanız daha mevcut. Yani 3 + 1 + 1 ya da 4 + 1 + 1 gibi.  Atölye, müzik odası ya da çalışma odası, isterseniz yatak odası olarak da kullanabileceğiniz bir odanız daha mevcut. 20 konut için hem açık, hem kapalı yüzme havuzu, saunası, Türk hamamı, buhar odası olan sosyal donatıları bulunan bir proje hazırladık. Yaşama değer veren, seçkin bir hayat isteyen 20 aileye hizmet verecek bir proje. Kapalı otoparkı, 7 / 24 tam güvenliği bulunan ve giderlerin ortak paylaşıldığı bir proje. Bu yüzden de tek başına çok pahalıya mal olan giderler, yaşayanlara çok daha ucuza yansıyacak” ifadesini kullandı.

MyWay Terrace projesinin, villayla konutun harmanlandığı melez bir proje olarak ortaya çıktığını hatırlatan Op. Dr. Kenan Kalı, “Ben villa istiyorum” diyenle, “ben konutta farklı bir yaklaşım istiyorum” diyeni bir araya getiren projenin, Evka 3'te şehir gürültüsünden uzak ama ulaşım açısından büyük kolaylık sunacağını sözlerine ekledi.

DÜŞÜK FİYATA YÜKSEK KONFOR...

Projenin sakinlerine üst düzey lüksü, minimum fiyatlara sunduğunun altını çizen Kalı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Mesela bir kişinin villası var, hafta sonları bahçesine bakıyor, suluyor, budama yapıyor ya da kaloriferle ilgili teknik bir sıkıntı çıkıyor, tesisatta problem doğuyor. Bu saydıklarımızın hepsini yapmak zorunda. Evet, bu evin konforu var; ama bu konforun bir zahmeti bir külfeti de var. Ancak Terrace projemiz öyle değil. Konfor var, hatta saunasının havuzunun bulunduğu daha büyük bir konfora sahipsiniz, üstelik bu konforu çok daha ucuza mal ediyorsunuz. Ayrıca sitenizin içinde benzer ekonomik, sosyal, kültürel düzeye sahip insanların oluşturduğu sosyal bir yaşama sahipsiniz” 

Bahar mevsiminde başlayacak MyWay Terrrace projesinin bir yıl içinde tamamlanacağını vurgulayan Op. Dr. Kenan Kalı, “Projenin tamamen bitmesi ise birbuçuk yıl alacak. Ucuza yüksek düzeyde konfor, güvenlik ve kaliteli bir sosyal yaşam vaadeden projemizde 4 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. Ortalama daire büyüklüğü 200 metrekare civarında olacak ve daire fiyatları ise 800 bin ile lira ile 1 milyon 400 bin arasında satışa sunulacak” bilgisini verdi.

 

 

BİZ SİZE ULAŞALIM


İLETİŞİM
MyWAY
E-POSTA
satis@myway.com.tr
ADRES
Kazım Dirik Mah.372/13. Sok. No:13 35050
Bornova /İZMİR