Menu

0232 977 77 22

BİZ SİZİ ARAYALIM

Gözde Grubu'ndan Dört Dörtlük Projeler


Gözde Grubu'ndan

dört dörtlük projeler

 

İzmir'in farklı lokasyonlarındaki konut yatırımlarını sürdüren Gözde Grubu, MyWay Fest, MyWay Terrace, MyWay Yıldız ve MyWay Deluxe projeleriyle, tüketiciye zengin bir gayrimenkul yelpazesi sunuyor.

 

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Yeşilova'da MyWay Fest, Evka 3'te  MyWay Terrace, Buca'da MyWay Yıldız ve Alsancakta MyWay Deluxe projeleriyle, değişik gelir ve ihtiyaç gruplarına yönelik konutlar sunduklarını söyledi.

 

Konutların 2017 yılı sonuna kadar tamamlanacağını kaydeden Kalı, “135 konuttan oluşan MyWay Fest projesi % 60 oranında tamamlandı. 20 özel konuttan oluşan  MyWay Terrace ile farklı bir konsepte imza atıyoruz. Hazırlık aşaması devam eden MyWay Yıldız etabı ve Alsancak'ta üst segmente yönelik planladığımız MyWay Deluxe ile de farkımızı ortaya koyacağız. Gürel Residence'ın yanında inşa edeceğimiz MyWay Deluxe, 8 katlı ve toplam 111 adet studio daire, 1 + 1, 2 + 1 ve  2 +  1 loft dairelerle, ofislerden oluşacak. Projede mağaza ve cafeler de yer alacak”  diye konuştu.

 

ÖNEMLİ OLAN İHTİYACA UYGUN PROJE ÜRETEBİLMEK...

İzmir'de inşaat sektöründe beklentiye göre segmentasyon ve sınıflandırma yapılması gerektiğini vurgulayan Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, uyku saatleri farklı olan bir üniversite öğrencisiyle, 2 çocuklu bir ailenin aynı bina çatısı altında olmasının problem yaratabileceğine dikkat çekti.

Kalı, “Her aile ve bireyin yaşamdan beklentileri ve tarzları farklıdır. Biz bazı projelerde segmentasyon yapıyoruz. Daha nezih ve doğal ortamda yaşamak isteyen insanlar için ayrı, kent merkezinde yaşamak isteyenlere ayrı proje üretiyoruz. Yalnız yaşayan birine 1 + 1 daire yeterken kalabalık bir aile ise daha çok odası olan bir ev istiyor. Bize gelen insanları kendi beklentilerine uygun olan projelerimize yönlendiriyoruz. Çünkü bizce inşaat yapmak önemli değil, planlama yapmak daha önemli” ifadesini kullandı.

 

DÜŞÜK FAİZ, KONUT TALEBİNİ ARTIRACAK

Yaz sonuna kadar emlak fiyatlarında yüzde 15 - 20 oranında artış yaşanacağını belirten Op. Dr. Kenan Kalı, fiyat artışlarına maruz kalmadan gayrimenkul yatırımı yapmanın tam zamanı olduğuna dikkat çekti.

 

Konut fiyatlarının faiz oranlarına bağlı olarak değiştiğini kaydeden Kalı sözlerini şöyle sürdürdü: “Faiz yükselirse, konut fiyatları düşüyor. İnsanlar yüksek faizle ev almak istemiyor. Halbuki zamanla faiz oranları düşebilir ve ödemeler yeniden yapılandırılabilir. Yüksek faizden ev almak aslında bir fırsat olabilir. Faiz düşükken ev almak ise konut fiyatlarını tetikleyeceği için riskli bir durum. Yatırım yapmak isteyenler, bakir bir bölgeden ve temelden ev almalılar. Gözde Grubu olarak, konut fiyatlarının değerlenmesi anlamında kendini en hızlı amorti eden firmayız”

BİZ SİZE ULAŞALIM


İLETİŞİM
MyWAY
E-POSTA
satis@myway.com.tr
ADRES
Kazım Dirik Mah.372/13. Sok. No:13 35050
Bornova /İZMİR