Menu

0232 977 77 22

BİZ SİZİ ARAYALIM

MyVia 414 - Bornova


Modern zamanların masallarını hayata taşıyan, İzmir’in canlılığını, samimiyetini, sıcaklığını ve rahatlığını bünyesinde barındıran MyVia 414 yaşam alanınıza dair beklentilerinizi yükselterek size capcanlı bir hayat sunuyor. Şehrin tam merkezinde yer alan MyvVa 414, Forum AVM, Ege Üniversitesi, Bölge Metro, Tepecik Gögüs Hastanesi, Yaşar Üniveritesi ve Ankara Yolu’na yalnızca 1 dk mesafede … 

Minimalizmin temellerini atan ünlü mimar Mies Van Der Vohe’nin ünlü sözü “Less is More”’dan ilham alarak ve “az daha çoktur” sözünü motto belirleyerek tasarladığımız lüks ve konforun modern çizgilerle birleştirildiği binaları, geniş ve ferah iç mekan tasarımları ile evinizdeki huzurunuz olan MyVia 414 yaşam biçiminize still katacak.

Residansın hemen altında yer alan en iyi ve en seçkin markaların yer aldığı alışveriş merkezi ile kolay alışverişin tadını çıkaracak, lezzetin doruklarında gezineceğiniz lüks restoranlarında sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenin ayrıcalığını yaşayacak, bünyesinde bulundurduğu kafeleri sayesinde her anınızı bir öncekinden daha değerli kılacaksınız.

Aradığınız huzur MyVia 414’te ... Kendinizle başbaşa kalmanıza olanak sağlayan SPA ve havuzu sayesinde günün stresini atabilir, dinginliğe olan ihtiyacınızı yoga salonunda giderebilir, fitness salonunda düzenli spor yaparak yılın her anı formunuzu koruyabilir, sauna, buhar odası, masaj odası seçeneleriyle ince zevklerinizi şımartarak metropol hayatınıza farklı bir still kazandırabilirsiniz. 
 Hizmet Zamanı


Zamanınız bizim için değerli bu nedenle zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için size özel hizmetler geliştirdik. Çöp toplama, daire içi günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşır servisi, ütü servisi, oda servisi ve dairelere sunduğu teknik servis hizmetleri sayesinde zamanınızı çalan ihtiyaçlarınızı bir arada toplayarak zamanınızın size kalmasını sağladık. Aynı zamanda genel rezarvasyon hizmetleri (araç, uçak, tekne, restoran, konser vb.), özel vale hizmetleri (park, araç servis bakım, oto yıkama, hava alanı servisi ), resepsiyon hizmetleri, sağlık hizmetleri (eve doktor, hemşire ve ambulans hizmetleri) ve oto yıkama hizmetleri sunarak hayatınızı kolaylaştırdık.Videolar


MyVia 414 Projemizi Birde Yatırımcılarımızdan Dinleyin!

 

 

 

BİZ SİZE ULAŞALIM


İLETİŞİM
MyWAY
E-POSTA
satis@myway.com.tr
ADRES
Kazım Dirik Mah.372/13. Sok. No:13 35050
Bornova /İZMİR