Menu

0232 977 77 22

BİZ SİZİ ARAYALIM

MyWay Terrace - Bornova


Evinizde olmayı hiç bu kadar istememiştiniz. Sizi bekleyen farklı bir dünya ile buluşun. Size özel, En farklı... En eğlenceli... En dingin... Huzur sizi bekliyor...Yüksek katlı binalara inat villa ve residans daire konseptinin bir arada olduğu MyWay Terrace binaların birbirine bakmadığı, doğanın ve günün tadını çıkarabildiğiniz, lüksün ve konforun birleştiği, 20 özel ev ile sizlere eşsiz bir yaşam sunuyor.

Size özel bahçenizde sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmenin ayrıcalığını yaşatan ve “İzmir’de hayat bahçede güzel” mottosuyla yola çıkan MyWay Terrace ile tüm günün yorgunluğunu geride bırakıp yaz akşamlarının sıcaklığını terasınızda serinliğe çevirebilir, geniş ve ferah iç mekanları sayesinde huzuru evinizde yaşayabilirsiniz.MYSYSTEM


MySystem ile MyWay’in size özel oluşturduğu Kredi Sistemi ve Kira Garanti Sistemi ile sizde kolayca ev sahibi olabilirsiniz.MyWay Ayrıcalıkları ile Tanışma Zamanı


Çöp toplama, daire içi günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşır servisi, ütü servisi, oda servisi ve dairelere sunduğu teknik servis hizmetlerinin bulunduğu; genel rezarvasyon hizmetleri (araç, uçak, tekne, restoran, konser vb.), özel vale hizmetleri (park, araç servis bakım, oto yıkama, hava alanı servisi ), resepsiyon hizmetleri, sağlık hizmetleri (eve doktor, hemşire ve ambulans hizmetleri) ve oto yıkama hizmetlerinin yer aldığı MyWay Terrace günlük ihtiyaçlarınızı bir arada toplayarak zamanınızı size geri vermekte kararlı.
Forum AVM’ ye, Ege Üniversitesine, Yaşar Üniversitesine, Tepecik Göğüs Hastanesine, Bölge Metroya ve çevre yoluna yalnızca 5 dakika mesafede olan MyWay Terrace şehrin merkezinde tatil tadında bir hayat yaşamanız için gereken tüm hizmetleri ve donanımı size sunuyor.

KAT PLANLARI3+1 bahçe dubleks(tip 1), 3+1 bahçe dubleks(tip 2), 3+1 daire(tip 1), 3+1 daire(tip 2), 4+1 çatı dubleks(tip 1), 4+1 çatı dubleks(tip 2), 4+1 bahçe dubleks(tip 1), 4+1 bahçe dubleks(tip 2) seçenekleriyle her yaşa ve her yaşam biçimine uygun, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik lüks ve konforun ön planda tutulduğu daireleri ile ev hayatına kattığınız anlamı değiştirecek.

 

ÖZEL HİZMETLER


İç mekanın tasarımına verdiği önemi dış mekanında da sürdüren MyWay Terrace, spa, havuz, buhar odası ve masaj odası hizmetleriyle kendinize ayırdığınız zamanın kalitesini yükseltirken; Fitness ve yoga salonu ile formda kalmanız için imkanlar yaratır. Ailenizle ve dostlarınızla geçirdiğiniz zamanın size sunulan sosyal imkanlarla birlikte keyfe dönüşeceği MyWay Terrace’da yeriniz şimdiden hazır.

BİZ SİZE ULAŞALIM


İLETİŞİM
MyWAY
E-POSTA
satis@myway.com.tr
ADRES
Kazım Dirik Mah.372/13. Sok. No:13 35050
Bornova /İZMİR